Malkas katli HOLZ

Holz ir centrālapkures katls, kas paredzēts kurināšanai ar malku. Katls ir pietiekoši jaudīgs, lai varētu apsildīt ēkas ar platību no 40 līdz 220 km2. Degkameras apakšējā daļā ir izvietota ūdens reste, kas ir aprīkota ar kustīgo elementu, kas novērš pelnu uzkrāšanos uz tās.

Katls ir aprīkots ar ietilpīgu degkameru, kas būtiski palielina degšanas procesa laiku no vienas kurināmā ielādes reizes. Primārā gaisa padeve notiek caur lodziņu katla apakšējās durvīs, no tā ir atkarīgs degšanas process katlā. Sekundārā gaisa padeve - caur atveri augšējās durvīs. Sekundārā gaisa padeve ir paredzēta gāzu sadedzināšanai, tādā veidā tiek panākta augsta katla efektivitāte un uzlabota degšanas procesa kvalitāte. Horizontālais siltummainis atrodas virs degkameras, pateicoties tam, tiek samazināta gāzu kondensācijas iespējamība un korozijas veidošanās risks. Tas viss palielina apkures katla kalpošanas laiku.

Malkas katli HOLZ PLUS

Holz PLUS ir centrālapkures katls, kas paredzēts kurināšanai ar malku. Katls ir pietiekoši jaudīgs, lai varētu apsildīt ēkas ar platību no 40 līdz 220 km2. Degkameras apakšējā daļā ir izvietota ūdens reste, kas ir aprīkota ar kustīgo elementu, kas novērš pelnu uzkrāšanos uz tās. Holz PLUS katls – tā ir iekārta, kas apvieno sevī ne tikai visas Holz katla priekšrocības, bet arī iespēju automātiski kontrolēt degšanas procesu.

Holz PLUS katls ir aprīkots ar ventilatoru, kura darbību kontrolē automātika, un tas strādā modulācijas režīmā. Pateicoties modulācijai, katls regulē sildīšanas jaudu, stabilizējot katla temperatūru. Tādā veidā tiek panākta kurināmā patēriņa samazināšana. Katla standarta komplektācijā ietilpst HT-tronic 100 automatika, kas dod iespēju kontrolēt centrālapkures sūkņa darbību.

Ogļu katli Q HIT

Heiztechnik Q Hit ir mūsdienīgs apkures katls, paredzēts kurināšanai ar oglēm. Tiek izmantoti dzīvojamo māju un citu telpu apsildei ar platību no 30 līdz 350 m2. Katla korpuss izgatavots, izmantojot pašas jaunākās metālapstrādes tehnoloģijas, no sertificēta katla tērauda 5mm biezumā. Katlam ir laba siltumizolācija, no ekoloģiski tīras minerālvates. Degšanas process balstās uz optimāli fiksētu gaisa padeves intensitāti. Katls aprīkots ar lielu kurināmā nodalījumu, tādā veidā nodrošinot apkuri ilgā laika periodā.

Ogļu katli Q HIT PLUS

Heiztechnik Q Hit Plus paredzēti kurināšanai ar oglēm un malku tradicionālajā režīmā ar automātiku un ventilātoru. Katli Q Hit Plus pēc konstrukcijas ir līdzīgi Q Hit katliem. Tiek izmantoti dzīvojamo māju un citu telpu apsildei ar platību no 30 līdz 350 m2. Katls aprīkots ar ventilātoru, kurš savienots ar automātiku. Pateicoties izmatotajai automātikai un ventilātoram, ir iegūts mehānisms, kurš ražo siltumu ar stabilizētu temperatūru un optimālu degšanas procesu. Pateicoties katla konstrukcijai, panākta kvalitatīva un ekonomiska kurināmā sadedzināšana ar augstu lietderības koeficentu līdz 85%.

Ogļu katli Q PLUS

Cietā kurināmā katli Heiztechnik Q Plus ar universālo kurināmā kameru. Katla korpuss – speciāls ugunsdrošs katla tērauds 5 mm biezumā. Katla kurināšanai var izmantot ogles, malku, briketes. Konstruktīvi katls izstrādāts balstoties uz horizontāli izvietotajām kolonnām, kas nozīmīgi paaugstina lietderības koeficentu un samazina rūsas parādīšanās risku. Katla automātika regulē degšanas procesu, nodrošinot maksimāli efektīvu kurināmā izmantošanu, tādā veidā samazinot kurināmā patēriņu..

Ogļu katli HT_BASIC

Heiztechnik HT BASIC paredzēti kurināšanai ar oglēm tradicionālajā režīmā. Tiek izmantoti dzīvojamo māju un citu telpu apsildei ar platību no 30 līdz 350 m2. Katli HT BASIC pēc konstrukcijas ir līdzīgi Q Hit katliem. Mūsdienīgs katla korpuss apmierinās pat pašus prasīgākos klientus. Katls aprīkots ar lielu kurināmā nodalījumu, tādā veidā nodrošinot apkuri ilgā laika periodā.

Ogļu katli HT

Heiztechnik HT universālie apkures katli, paredzēti kurināšanai ar oglēm, malku un briketēm, ar modulējama ātruma ventilātoru un karstā ūdens sagatavošanas funkciju. Katla konstrukcija izstrādāta izmantojot horizontāli izvietotās ūdens kolonnas un starpsienas, kuras apvienojumā ar kontrolējamu degšanas procesu, ievērojami samazina kurināmā patēriņu un paaugstina katla efektivitāti. Ventilātors ar modulējamu ātrumu dod iespēju ekonomiski izmantot kurināmo. Pateicoties katla konstrukcijai, tika panākta kvalitatīva un ekonomiska kurināmā sadedzināšana ar augstu efektivitāti līdz 85%.

Ogļu katli HT PLUS

Cietā kurināmā apkures katli Heiztechnik HT Plus ar universālo kurināmā kameru. Katla korpuss – speciāls ugunsdrošs katla tērauds 5 mm biezumā. Katla kurināšanai var izmantot ogles, malku, briketes. Konstruktīvi katls izstrādāts balstoties uz horizontāli izvietotajām kolonnām, kas nozīmīgi paaugstina lietderības koeficentu un samazina rūsas parādīšanās risku. Katla automātika regulē degšanas procesu, nodrošinot maksimāli efektīvu kurināmā izmantošanu, tādā veidā samazinot kurināmā patēriņu. Cieto kurināmo katlu HT Plus komplektācijā izmantota jaunās paaudzes automātika ar šķidro kristālu displeju, kura spēj vadīt apkures sistēmas darbību, karstā ūdens sagatavošanu, kā arī ir iespēja pieslēgt telpas termostatu.

Malkas katli Q PLUS DR

Jaunais apkures katls Q PLUS DR paredzēts kurināšanai ar malku tradicionālajā režīmā. Mūsdienīgs dizains un tehniskie uzlabojumi izceļ jaunos Heiztechnik apkures katlus. Apkures katli tiek izgatavoti no sertificēta katla tērauda. Apkures katlu ražošanā tiek izmantotas jaunāko tehnoloģiju metālapstrādes iekārtas. Degšanas process balstās uz optimāli fiksētu gaisa padeves intensitāti. Apkures katls aprīkots ar lielu kurināmā nodalījumu, tādā veidā nodrošinot apkuri ilgā laika periodā. Maksimālais malkas garums līdz 50 cm. Apkures katlam ir laba siltumizolācija, no ekoloģiski tīras minerālvates. Pateicoties katla konstrukcijai, tika panākta kvalitatīva un ekonomiska kurināmā sadedzināšana ar augstu efektivitāti. Apkures katli tiek izmantoti dzīvojamo māju un citu telpu apsildei ar platību līdz 400 m2. Apkures katls ir aprīkots ar kontroles mehānismu (automātiku) HT-tronic 300.

Malkas katli Q MAX PLUS DR

Jaunais apkures katls Q MAX PLUS DR paredzēts kurināšanai ar malku tradicionālajā režīmā. Apkures katlu ražošanā tiek izmantotas jaunāko tehnoloģiju metālapstrādes iekārtas. Degšanas process balstās uz optimāli fiksētu gaisa padeves intensitāti. Apkures katls aprīkots ar lielu kurināmā nodalījumu, tādā veidā nodrošinot apkuri ilgā laika periodā. Pateicoties katla konstrukcijai, tika panākta kvalitatīva un ekonomiska kurināmā sadedzināšana ar augstu efektivitāti. Apkures katli paredzēti ēku apsildei ar platību līdz 3500 m2. Apkures katls ir aprīkots ar kontroles mehānismu (automātiku) HT-tronic 251.

Ogļu katli Q MAX PLUS

Q MAX PLUS – jaunās konstrukcijas katli, paredzēti kurināšanai ar smalko ogļu frakciju, oglēm un malku. Visi Q sērijas katli sastāv no divām kamerām, kuras atdalītas ar starpsienu. Apakšējā daļa paredzēta kurināšanai, bet augšējā daļā atrodas efektīvs siltummainis. Atverot augšējās katla durvis ir iespējams attīrīt siltummaini no nosēdumiem. Kurināmā ielāde – pa vidējām durvīm, katla attīrīšana no pelniem – pa apakšējām durvīm. Degšanas process katlā notiek uz čuguna restes. Katla korpuss izgatavots no sertificēta tērauda loksnēm 6 mm biezumā. Katls Q MAX PLUS aprīkots ar automātiku, kura nodrošina iespēju programmēt degšanas procesa intensitāti. Izmantojot automātisko gaisa padeves regulāciju, tiek panākta nozīmīga kurināmā patēriņa samazināšana.

X

Right Click

No right click