Par Heiztechnik

title-bg2.png

Heiztechnik ir moderna rūpnīca, kas ražo cietā kurināmā apkures katlus jaudu diapazonā no 7 kW līdz 7 MW. Ražošanā tiek izmantotas mūsdienīgas, augstas tehnoloģijas iekārtas; plazmas un lāzera griešanas iekārtas, tērauda liekšanas iekārtas ar programmatūras vadību un robotizētas metināšanas iekārtas.

Inženieru birojs pastāvīgi strādā pie jaunu apkures iekārtu izstrādes. Uzņēmuma panākumi balstās uz GreenLine līnijas apkures katliem, kuri atbilst vides aizsardzības un energoefektivitātes 5.klases prasībām, ko nosaka PN-EN 303-5:2012.

Granulu katli atbilst Eiropas EK 2015/1189 prasībām. Šīs prasības tiek sasniegtas pateicoties siltummaiņa konstrukcijai un palielinātajai degkamerai. Heiztechnik apkures katlus, ar jaudu līdz 300 kW, var uzstādīt slēgtās sistēmās. Sadegšanas process katlos tiek kontrolēts ar mūsdienīgu vadības bloku palīdzību.

Heiztechnik piedāvājumā, iespējams, ir visplašākais apkures iekārtu klāsts Polijā, kurš tiek augsti novērtēts arī ārvalstu tirgos.

Image

GreenLine sērijas katli atbilst vides aizsardzības un energoefektivitātes 5. klases (augstākajai) prasībām, kurus nosaka PN-EN 303-5:2012. Granulu katli izstrādāti saskaņā ar EK 2015/1189 regulu. GreenLine sērijas katli tika testēti Polijas pētniecības institūtā, akreditētajā Polijas akreditācijas centrā (PCA). Pētījumi ir apstiprināti ar atbilstības sertifikātiem.

X

Right Click

No right click