Komfortabla

lietošana

Heiztechnik apkures katli tiek individuāli ieprogrammēti, intuitīvi saprotami un ērti lietojami. Automātiskā aizdedzes, kurināmā padeves un pelnu izvadīšanas sistēma nodrošina komfortablu lietošanu un ievērojami samazina apkalpošanas laiku.

Ekoloģiski

videi draudzīgi katli

Heiztechnik katliem ir zems kaitīgo vielu izmešu daudzums, kas visos aspektos atbilst ierobežojošajiem tiesību aktiem attiecībā uz gaisa piesārņojuma samazināšanu. Tie izdala līdz pat 90% mazāk piesārņojuma nekā apkures katli, kas neatbilst šīm prasībām.

Ekonomisks

apkures veids

HEIZTECHNIK apkures katli tiek aprīkoti ar HT-Logic III autoregulācijas funkciju, kas automātiski izvēlas darbības parametrus un modulē degļa jaudu atkarībā no katla temperatūras, kas būtiski samazina kurināmā patēriņu.

Heiztechnik potenciāls

Par Heiztechnik potenciālu liecina saražoto apkures iekārtu piedāvājums, kas, iespējams, ir visplašākais apkures iekārtu klāsts starp visiem Polijas ražotājiem (no 3,9 kW līdz 7 MW). Vērtības - kompetence, profesionalitāte un uzticamība. Ambīcijas nav mainījušās, vēlās arī turpmāk būt nozares līderis Polijā ar visplašāko, modernāko un efektīvāko apkures iekārtu klāstu, kas pielāgots klientu individuālajām vajadzībām.

"Mēs esam apņēmušies nodrošināt saviem klientiem inovatīvākos, videi draudzīgākos un izmaksu ziņā efektīvākos apkures sistēmas izbūves risinājumus."

(+371) 28002662

TĀLRUNIS

P-Pk: 9:00 - 18:00

DARBA LAIKS

info@heiztechnik.lv

E-PASTS

HEIZTECHNIK JAUNUMI

PAR HEIZTECHNIK

Uzņēmums Heiztechnik ražo apkures iekārtas ar jaudu no 3,9 kW līdz 7 MW: siltumsūkņus, automātiskos granulu, ogļu katlus, kā arī biomasas katlus.
Katli atbilst augstākajām ES regulu prasībām un 5.klasei.
Zdzisław Kulpan
Valdes priekšsēdētājs

Heiztechnik vadība

Pirms vairākiem gadiem, nodibinot uzņēmumu Heiztechnik, sākām ar divu veidu katlu ražošanu. Šodien mūsu piedāvājumā ir plaša apkures iekārtu izvēle, tās ir ļoti populāras ne tikai Polijā, bet arī Ukrainā, Lietuvā, Latvijā, Grieķijā, Krievijā un Ungārijā. Mēs pastāvīgi strādājam pie jauniem risinājumiem, lai mūsu produkti atbilstu klientu vajadzībām, kā arī prasībām vides aizsardzības jomā.
Radosław Siłkowski
Viceprezidents

Heiztechnik vēsture

Ražošanas uzņēmums Heiztechnik ir moderna rūpnīca, kas ražo cietā kurināmā apkures katlus ar jaudu no 3,9 kW līdz 7 MW, siltumsūkņus un citas apkures iekārtas. 
Katlu ražošanā tiek izmantotas mūsdienīgākās robotizētās iekārtas. Katli tiek izgatavoti no specializēta katlu tērauda, kā arī Eiropas Savienības valstīs ražotām komplektējošām daļām.
DIBINĀŠANA
Tiek dibināts Heiztechnik. Sāk ražot ogļu katlus ar automātisko kurināmā padevi.

2007.GADS

2010.GADS

GRANULU KATLI
Granulu katlu ražošana un pārdošana, kas kopš tā laika ir uzņēmuma pamatprodukts.
RAŽOŠANAS ĒKA
Pabeigta ražošanas ēkas paplašināšana līdz esošajiem izmēriem (4500 m2).

2014.GADS

2016. GADS

Brager
Pēc neilga komercsadarbības perioda, Heiztechnik investē Brager automātiku ražošanā.
KOMPAKTIE KATLI
Saņem zelta medaļu par HT ONE - pirmo kompakto granulu katlu mājas izbūvi Polijā.

2018.GADS

2019. GADS

Siltumsūkņi
HT siltumsūknis izgāja sertifikācijas testus, iegūstot AA energosertifikātus.
FLAT un NEXT
Uzsāk divu jaunu kompakto granulu katlu FLAT un NEXT ražošanu.

2021.GADS

Adrese:

 

"4Collas" Katlakalna iela 9, Rīga, LV-1073, Latvija

Tālr:

 

+(371) 26214886

E-pasts:   toms@4collas.lv

 

Nosaukums:   SIA APKURES SISTĒMAS SERVISS

Tālr.:   +(371) 28002662
Serviss:   +(371) 29445677   
E-pasts:   info@heiztechnik.lv