Heiztechnik ir moderna rūpnīca, kas ražo apkures katlus paredzētus kurināšanai ar cieto kurināmo jaudas diapazonā no 7 kW līdz 7 MW. Ražošana tiek veikta ar mūsdienīgu ražošanas jaudu izmantojot augstas tehnoloģijas iekārtas; plazmas un lāzera griešana, tērauda liekšanas iekārtas ar programmatūras vadību un robotizēta metināšana.

Inženieru birojs pastāvīgi modernizē ražošanu, lai izstrādātu jaunas apkures iekārtas. Uzņēmuma panākumi balstās uz Greenline līnijas katliem. Katli atbild vides aizsardzības un energoefektivitātes prasībām attiecībā uz augstāko 5-to klasi, kurus nosaka PN-EN 303-5:2012. Granulu katli atbilst Eiropas EK 2015/1189 prasībām. Šīs prasības tiek sasniegtas pateicoties siltummaiņa konstrukcijai un palielinātajai degkamerai. Ražotos apkures katlus līdz 300 kW, var uzstādīt slēgtās sistēmās. Sadegšanas process tiek kontrolēts ar pašiem mūsdienīgākajiem vadības blokiem. Mūsdienīga sadegšanas kontrole papildus profesionālai sadegšanas kontrolei var kontrolēt visu siltuma sadali sistēmā. Mēs piedāvājam mūsdienīgas apkures iekārtas ar jaudu 7 kW līdz 7 MW.

Heiztechnik radīja, iespējams, visplašāko katlu klāstu Polijā un produkcija tiek novērtēta arī ārvalstu tirgos.

Greenline sērijas katli atbilst vides aizsardzības un energoefektivitātes 5. klases (augstākajai) prasībām, kurus nosaka PN-EN 303-5:2012. Granulu katli izstrādāti saskaņā ar EK 2015/1189 regulu.


 5. klases katliem garantēti ir viszemākais CO un augsta siltuma efektivitāte, kas rada mazāku kurināmā patēriņu. Greenline sērijas katli tika testēti Polijas pētniecības institūtā, akreditētajā Polijas akreditācijas centrā (PCA). Pētījumi ir apstiprināti ar atbilstības sertifikātiem.

Greenline katli ar jaudu 12 līdz 450 kW paredzēti kurināšanai ar oglēm vai granulām.

Save