Granulu katli ONE

ONE ir jaunums HEIZTECHNIK granulu katlu līnijā, raksturīgākās iezīmes ir kompaktums, moderns un estētisks dizains. ONE 8kW ir viens no mazākajiem sertificētajiem katliem.

Katla konstrukcija ir balstīta uz vertikālo siltummaini ar automātisko siltummaiņa attīrīšanas sistēmu. Kurināmā sadedzināšanas process notiek automātiskajā režīmā. Deglis ir aprīkots ar pašattīrīšanās elementu, aizdedzināšanās elementu, fotoelementu un termoelementu.

Granulu katli ONE

ONE BASIC ir jaunums HEIZTECHNIK granulu katlu līnijā, raksturīgākās iezīmes ir kompaktums, moderns un estētisks dizains. ONE BASIC 8kW ir viens no mazākajiem sertificētajiem katliem.

Katla konstrukcija ir balstīta uz vertikālo siltummaini ar mehānisko siltummaiņa attīrīšanas sistēmu. Kurināmā sadedzināšanas process notiek automātiskajā režīmā. Deglis ir aprīkots ar pašattīrīšanās elementu, aizdedzināšanās elementu, fotoelementu un termoelementu.

Granulu katli Q Pellet GL

Mūsdienīgā granulu katla Q Pellet GL konstrukcijas pamatā ir Heiztechnik siltummainis ar augstu siltumapmaiņas efektivitāti, kas izveidots kā atsevišķa horizontāla kolonna.

Pateicoties Q Pellet Green Line sērijas granulu katlu degkameras konstrukcijas uzlabojumiem, tika panākta ļoti augsta katla darbības efektivitāte un kaitīgo vielu izmešu daudzuma samazināšana.

Standartkomplektācijā, katls ir aprīkots ar granulu degli, kurš ir paredzēts darbam automātiskajā režīmā, pēc klienta pieprasījuma, katlu ir iespējams aprīkot ar degli, kuram ir iebūvēts automātiskās attīrīšanās elements.

Granulu katli Q Pellet DUO

Granulu apkures katli Heiztechnik Q Pellet Duo paredzēti dzīvojamo ēku apsildei ar platību līdz 650 m2. Kā pamata kurināmais ir granulas, kā alternatīvais – malka un briketes (kurināšanai tradicionālajā režīmā). Granulu apkures katli Heiztechnik Q Pellet Duo, pateicoties augstas efektivitātes siltummainim, kvalitatīvam automātikas blokam un kurināmā deglim, nodrošina augstu efektivitāti līdz pat 90%. Pateicoties ietilpīgajam kurināmā bunkuram, ar vienu uzpildes reizi, tiek nodrošināta nepārtraukta katla darbība vairāku dienu garumā. Automātika regulē degšanas procesu katlā, atkarībā no laika apstākļiem, ekspluatācijas nosacījumiem, kā arī no kurināmā kvalitātes, tādā veidā iegūstot papildus ekonomiju kurināmā patēriņā un paaugstinot katla darbības efektivitāti. Fuzzy Logic programma dod iespēju ekonomiski un komfortabli izmantot katlu. Q Pellet Duo sērijas granulu katli ir pieejami jaudu diapazonā no 15 līdz 65 kW.

Granulu katli HT DasPell GL

Mūsdienīgā granulu katla HT DasPell GL konstrukcijas pamatā ir Heiztechnik siltummainis ar augstu siltumapmaiņas efektivitāti, kas izveidots kā atsevišķa horizontāla kolonna.

Pateicoties HT DasPell Green Line sērijas granulu katlu degkameras konstrukcijas uzlabojumiem, tika panākta ļoti augsta katla darbības efektivitāte un kaitīgo vielu izmešu daudzuma samazināšana.

Standartkomplektācijā, katls ir aprīkots ar granulu degli, kurš ir paredzēts darbam automātiskajā režīmā, pēc klienta pieprasījuma, katlu ir iespējams aprīkot ar degli, kuram ir iebūvēts automātiskās attīrīšanās elements.

Granulu katli HT DasPell LUX GL

HT Daspell LuxGL ir jaunākais katlu modelis GreenLine sērijā, ar modernu ārējo izskatu un bagātīgu aprīkojumu.

Mūsdienīgā granulu katla HT DasPell LUX GL konstrukcijas pamatā ir Heiztechnik siltummainis ar augstu siltumapmaiņas efektivitāti, kas izveidots kā atsevišķa horizontāla kolonna.

Pateicoties HT DasPell LUX Green Line sērijas granulu katlu degkameras konstrukcijas uzlabojumiem, tika panākta ļoti augsta katla darbības efektivitāte un kaitīgo vielu izmešu daudzuma samazināšana.

Standartkomplektācijā, katls ir aprīkots ar granulu degli, kurš ir paredzēts darbam automātiskajā režīmā, ar iebūvētu automātiskās attīrīšanās elements.

Granulu katli HT DasPell BOX GL

Mūsdienīgā granulu katla HT DasPell BOX GL konstrukcijas pamatā ir Heiztechnik siltummainis ar augstu siltumapmaiņas efektivitāti, kas izveidots kā atsevišķa horizontāla kolonna.

Pateicoties HT DasPell BOX Green Line sērijas granulu katlu degkameras konstrukcijas uzlabojumiem, tika panākta ļoti augsta katla darbības efektivitāte un kaitīgo vielu izmešu daudzuma samazināšana.

Standartkomplektācijā, katls ir aprīkots ar granulu degli, kurš ir paredzēts darbam automātiskajā režīmā, pēc klienta pieprasījuma, katlu ir iespējams aprīkot ar degli, kuram ir iebūvēts automātiskās attīrīšanās elements.

Granulu katli MAXPell

Mūsdienīgs granulu apkures katls ar automātisko kurināmā padeves sistēmu, paredzēts kurināšanai ar granulām. Granulu apkures katla MAXPell konstrukcija balstīta uz augstas efektivitātes siltummaini, aprīkots ar jaunās paaudzes granulu degļiem. Lambda zonde jeb skābekļa sensors (papildaprīkojums) precīzi nosaka vajadzīgajai apkures jaudai nepieciešamo kurināmā un sadedzes gaisa daudzumu. Ar iegūtajiem datiem lambda zonde vada padeves gliemeža piedziņu un gaisa daudzuma sensoru primārajam/sekundārajam gaisam. Tādā veidā tiek panākts augsts lietderības koeficients līdz pat 91% un zems kaitīgo vielu izmešu daudzums. Apkures katlu ražošanā tiek izmantotas jaunāko tehnoloģiju metāla griešanas iekārtas, tiek izgatavoti no sertificēta katla tērauda. Granulu apkures katls MAXPell ir aprīkots ar daudzpakāpju drošības sistēmu - pret pārkaršanu un pret granulu aizdegšanos bunkurā.

Granulu katli MAXPell GL

Mūsdienīgā granulu katla MAXPell GL konstrukcijas pamatā ir Heiztechnik siltummainis ar augstu siltumapmaiņas efektivitāti. Pateicoties Green Line sērijas granulu katlu degkameras konstrukcijas uzlabojumiem, tika panākta ļoti augsta katla darbības efektivitāte un kaitīgo vielu izmešu daudzuma samazināšana.

Lambda zonde jeb skābekļa sensors (papildaprīkojums) precīzi nosaka vajadzīgajai apkures jaudai nepieciešamo kurināmā un sadedzes gaisa daudzumu. Ar iegūtajiem datiem lambda zonde vada padeves gliemeža piedziņu un gaisa daudzuma sensoru primārajam/sekundārajam gaisam. Tādā veidā tiek panākts augsts lietderības koeficients un zems kaitīgo vielu izmešu daudzums.

Granulu katli MAXPell DUO

Granulu apkures katla MAXPell DUO konstrukcijas pamatā ir mūsdienīgs, augstas effektivitātes Heiztechnik siltummainis. Katla degkamera ir sadalīta divās daļās: viena no tām ir aprīkota ar granulu degli un automātisko kurināmā padeves sistēmu, otra (katla aizmugurē) ir aprīkota ar čuguna režģi un ventilatoru, ko kontrolē HT-tronic® 100 automātika, paredzēta kurināšanai manuālajā režīmā ar malku vai oglēm.

Katla automātika kontrolē degļa darbību, mainot jaudu, atkarībā no katla temperatūras. Fuzzy Logic režīms nodrošina vienmērīgu jaudas modulāciju. Modulācija nodrošina, ka patērētā kurināmā daudzums tiek samazināts līdz minimumam, un apkures katls darbojas ar visaugstāko efektivitāti.

Granulu degļi HT PellHard

Novatoriskais HT PellHard deglis ir paredzēts kurināšanai ar granulām. Mūsdienīgas kostrukcijas pamatā ir daudzu gadu pieredze un efektīvie risinājumi precīza kurināmā sadedzināšana procesa nodrošināšanai. Izmantojot inovatīvus risinājumus degļa uzbūvē, tādus kā unikāla degkameras forma un gaisa plūsmas sadale, dod iespēju sasniegt optimālu veiktspēju pilnā jaudu diapazonā. Deglis ir aprīkots ar keramiko tenu un optisko sensoru, kas pilnībā kontrolē degšanas procesu. Degļi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes nerūsējošā, karstumizturīgā tērauda.

X

Right Click

No right click