Biomasas katli HT DasPell ZB

HT DasPell ZB ir katls, kura konstrukcijas pamatā ir HT DasPell siltummainis. Automātiskais biomasas komplekts sastāv no degļa, automātikas, automātiskās kurināmā padeves sistēmas un bunkura. Deglis ir aprīkots ar pašattīrīšanas elementu. Degļa detaļas, kuras tiek pakļautas augstu temperatūru ietekmei, degšanas procesa laikā, tiek izgatavotas no augstas kvalitātes karstumizturīgā tērauda. Kurināmā tvertne izgatavota pēc moduļu tehnoloģijas un ir aprīkota ar kurināmā maisīšanas sistēmu.

Automātika kontrolē degļa darbību, padeves sistēmas darbību no bunkura un apkures sistēmas darbību.

Biomasas katli MAXPell ZB

MAXPell ZB ir katls, kura konstrukcijas pamatā ir MAXPell siltummainis. Automātiskais biomasas komplekts sastāv no degļa, automātikas, automātiskās kurināmā padeves sistēmas un bunkura. Deglis ir aprīkots ar pašattīrīšanas elementu. Degļa detaļas, kuras tiek pakļautas augstu temperatūru ietekmei, degšanas procesa laikā, tiek izgatavotas no augstas kvalitātes karstumizturīgā tērauda. Kurināmā tvertne izgatavota pēc moduļu tehnoloģijas un ir aprīkota ar kurināmā maisīšanas sistēmu.

Automātika kontrolē degļa darbību, padeves sistēmas darbību no bunkura un apkures sistēmas darbību.

Apkures katli HT DasBio

HT DasBio ir automātiskais apkures katls, kura konstrukcijas pamatā ir Heiztechnik horizontālais siltummainis. Siltummainim raksturīga augsta siltuma apmaiņas efektivitāte. Tieši virs degļa atrodas čuguna starpsiena, kur, nepieciešamības gadījumā, ir iespējams kurināt katlu manuālajā režīmā ar biomasas briketēm (tikai ne kokskaidu).

Katla automātika, papildus degļa darbības kontrolei, dod iespēju uzlabot apkures sistēmas darbību laikapstākļu režīmā, izmantojot jaucējvārstu. Pievienojot papildu moduļus, ir iespējams kontrolēt papildu elementu darbību apkures sistēmā. Tālvadības pults ar telpas termostatu ļauj kontrolēt sistēmu, kas nodrošina komfortablu temperatūru apsildāmajās telpās.

Apkures katli Q BIO DUO

Mūsdienīgais apkures katls Q BIO DUO ir aprīkots ar degli, kurš paredzēts kurināšanai ar biomasu (agro granulām) automātiskajā režīmā. Kā rezerves variants, brīdī, kad beidzies pamatkurināmais, ir iespējams kurināt ar briketēm (tikai ne kokskaidu).

Standartkomplektācijā, katls ir aprīkots ar HT-tronic® 700 automātiku ar krāsainu displeju, kas nodrošina intuitīvu saprotamu vadību. Automātika kontrolē degļa darbību, modulējot jaudu atkarībā no apkures katla temperatūras. Pateicoties jaudas modulācijai, kurināmā patēriņš tiek samazināts līdz minimumam, un katls darbojas ar visaugstāko efektivitāti.

Salmu katli Q PLUS AGRO

Apkures katli Q PLUS AGRO ir paredzēti kurināšanai ar salmiem ķīpās. 50 kW katla degkamerā ir iespēja ievietot četras ķīpas un 100 kW katlā - astoņas ķīpas ar izmēru 40x40x80 cm. Nozīmīgs faktors ir tas, ka Jūs varat pievienot kurināmo degšanas procesa laikā.

Apkures katli Q PLUS AGRO B ir paredzēti kurināšanai ar salmiem ruļļos. Iespēja pievienot kurināmo degšanas procesa laikā. Apkures katla Q PLUS AGRO B 150 kW degkamerā ir iespēja ievietot vienu salmu rulli ar diametru 120 cm, 300 kW katlā – divus salmu ruļļus.

HT MegaBio no VentilVertikāls, automātiskais biomasas apkures katls.

HT MegaBio - ir jauns apkures katlu modelis, kas tika izstrādāts sadarbības rezultātā starp uzņēmumiem Heiztechnik un Ventil. Apkures katls ir aprīkots ar cilindriskas formas degkameru, kura izgatavota no ugunsizturīga betona. Kamera ir aprīkota ar trīs punktu gaisa padevi, kas sadalīta divās plūsmās: primārā un sekundārā, ar opciju automātiski regulēt gaisa padevi, savienojumā ar lambda zondi. Degkamera ir izgatavota no ugunsizturīga betona, kas ļauj sadedzināt kurināmo ar augstu mitruma līmeni. Vissvarīgākā iezīme ir liela siltummaiņa platība katlā un liela ūdens ietilpība katlā. Risinājums nodrošina ļoti stabilu ūdens temperatūru un augstu drošības līmeni visā apkures sistēmā.

X

Right Click

No right click