Automātiskās moduļveida katlumājas Heiztechnik Solution

Moduļveida katlumājaAutomātiskās moduļveida katlumājas Heiztechnik Solution ® - tas ir gatavs apkures risinājums Jūsu objektā. Katlumājas uzstādīšanai nav nepieciešami papildus celtniecības un montāžas darbi – nepieciešams tikai piegādāt jau gatavu katlumājas moduli uz objektu un pievienot to esošajai apkures sistēmai. Moduļa komplektācijā ir iekļauti visi nepieciešamie elementi – apkures katls, vadības sistēma, skurstenis, sūkņu un regulācijas armatūra, ietilpīga kurināmā tvertne. Visi elementi ir uzstādīti izturīga pārvietojama moduļa iekšpusē.

Pateicoties ietilpīgajai kurināmā tvertnei, kura nodrošina nepārtrautktu kurināmā padevi uz 2 – 8 nedēļām, automātikai, kura nodrošina drošu un uzticamu apkures sistēmas darbību, kā arī konstruktīvajiem risinājumiem, katlumāja var darboties autonomi, bez nepieciešamības pastāvīgi uzturēties apkalpojošajam personālam katlumājā.

Automātiskās moduļveida katlumājas Heiztechnik Solution ® ir paredzētas dažāda tipa objektu apkurei (dzīvojamās, publiskās, ražošanas, sociālās un citas ēkas).

Katlumājas apkalpošana ietver sevī trīs pamata darbības, kuras nepieciešams veikt ar intervālu no 1 līdz 8 nedēļām (atkarībā no katlumājas jaudas):

  • kurināmā tvertnes uzpilde;
  • pelnu tīrīšana;
  • siltumaiņa tīrīšana.

Katlumājas apkalpošana veicama bez nepieciešamības apturēt tās darbību, pilnīgi droši un ērti. Periodiska katlumājas apkalpošana aizņem ne vairāk kā 20 - 60 minūtes.