Automātiskās moduļveida katlumājas

Automātiskās moduļveida katlumājas Heiztechnik Solution

Automātiskās moduļveida katlumājas Heiztechnik Solution ® - tas ir gatavs apkures risinājums Jūsu objektā. Katlumājas uzstādīšanai nav nepieciešami papildus celtniecības un montāžas darbi – nepieciešams tikai piegādāt jau gatavu katlumājas moduli uz objektu un pievienot to esošajai apkures sistēmai. Moduļa komplektācijā ir iekļauti visi nepieciešamie elementi – apkures katls, vadības sistēma, skurstenis, sūkņu un regulācijas armatūra, ietilpīga kurināmā tvertne. Visi elementi ir uzstādīti izturīgā un ērti pārvietojamā moduļa iekšpusē.

Pateicoties ietilpīgajai kurināmā tvertnei, kura nodrošina nepārtrautktu kurināmā padevi uz 2 – 8 nedēļām, automātikai, kura nodrošina drošu un uzticamu apkures sistēmas darbību, kā arī konstruktīvajiem risinājumiem, katlumāja var darboties autonomi, bez nepieciešamības pastāvīgi uzturēties apkalpojošajam personālam katlumājā.

Automātiskās moduļveida katlumājas Heiztechnik Solution ® ir paredzētas dažāda tipa objektu apkurei (dzīvojamās, publiskās, ražošanas, sociālās un citas ēkas).

Katlumājas apkalpošana ietver sevī trīs pamata darbības, kuras nepieciešams veikt ar intervālu no 1 līdz 8 nedēļām (atkarībā no katlumājas jaudas):

  • kurināmā tvertnes uzpilde;
  • pelnu tīrīšana;
  • siltumaiņa tīrīšana.

Katlumājas apkalpošana veicama bez nepieciešamības apturēt tās darbību, pilnīgi droši un ērti. Periodiska katlumājas apkalpošana aizņem ne vairāk kā 20 - 60 minūtes.

Heiztechnik granulu katli

Jūs varētu interesēt šie granulu katlu
modeļi:

MAXPell
ONE PLUS
DASPELL LUX
DASPELL GL

Adrese:

 

"4Collas" Katlakalna iela 9, Rīga, LV-1073, Latvija

Tālr:

 

+(371) 26214886

E-pasts:   toms@4collas.lv

 

Nosaukums:   SIA APKURES SISTĒMAS SERVISS

Tālr.:   +(371) 28002662
Serviss:   +(371) 29445677   
E-pasts:   info@heiztechnik.lv